Investor’s Day szósta edycja – dziękujemy!

Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za udział w spotkaniach Investor’s Day Aforti Holding S.A., które zakończyły się w ostatnich dniach. Podczas szóstej, jesiennej edycji, odwiedziliśmy siedem miast: Warszawę, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań i Gdańsk. Na nasze spotkania przybyło ponad dwustu Inwestorów oraz Obligatariuszy – dziękujemy za Państwa obecność!

Dbałość o pełną transparentność działań, a także dobre relacje z Inwestorami i Obligatariuszami, to jeden z głównych filarów naszej działalności. Cieszymy się, że mogliśmy już po raz kolejny w aktywny sposób przekazać najważniejsze informacje, dotyczące działalności Grupy, podsumować nasze wyniki finansowe oraz odpowiedzieć na tak wiele pytań z Państwa strony. Spotkania w ramach Investor’s Day to znakomita okazja dla nas, aby bliżej poznać oczekiwania Inwestorów i Obligatariuszy. W efekcie pozwala nam to na stałe doskonalenie współpracy oraz efektywniejsze realizowanie zamierzonych celów.

Serdecznie dziękujemy również gospodarzom spotkań, a także naszemu Partnerowi wydarzenia, którym był Koncern Pernod Ricard, za niezwykle udaną współpracę.