Investor’s Day – dziękujemy!

Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za udział w spotkaniach Investor’s Day Aforti Holding S.A., które zakończyły się w ostatnich dniach. Podczas ósmej edycji, odwiedziliśmy siedem miast: Warszawę, Kraków, Gdańsk, Katowice, Poznań, Rzeszów i Wrocław. Na nasze spotkania przybyło blisko 250 Inwestorów oraz Obligatariuszy – dziękujemy za Państwa obecność!

Od lat dobre relacje z Inwestorami i Obligatariuszami, a także dbałość o pełną transparentność działań, stanowią podstawę naszej pracy. W lutym, już po raz ósmy mogliśmy w aktywny sposób przekazać najważniejsze informacje dotyczące działalności Grupy, podsumować wyniki finansowe, opowiedzieć o planach poszczególnych spółek oraz odpowiedzieć na tak wiele pytań, które padły z Państwa strony. Kwartalne spotkania z cyklu Investor’s Day stanowią znakomitą okazję dla nas, aby bliżej poznać oczekiwania Inwestorów i Obligatariuszy. W efekcie pozwala nam to na stałe doskonalenie współpracy oraz efektywniejsze realizowanie zamierzonych celów.

Serdecznie dziękujemy również gospodarzom spotkań, a także naszemu Partnerowi wydarzenia, którym był już po raz kolejny – Koncern Wyborowa Pernod Ricard – za niezwykle udaną współpracę.

podziękowanie_investor's-day