Biuletyn Informacyjny – wrzesień 2020

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność przedstawić Państwu Biuletyn Informacyjny wraz ze szczegółowym omówieniem wyników operacyjno-sprzedażowych za sierpień 2020 r. Miniony miesiąc to pierwszy okres, w którym funkcjonowaliśmy w oparciu o zrewidowaną strategię rozwoju Grupy AFORTI skupiającą się na trzech filarach – wymianie walut, windykacji należności oraz faktoringu. Już teraz możemy powiedzieć, że pierwsze rezultaty są obiecujące i spodziewamy się jeszcze lepszych efektów w kolejnych miesiącach.

Ponadto, sierpień był dla nas intensywny pod względem ekspansji zagranicznej AFORTI. Nasza marka oficjalnie weszła na rynek brytyjski, gdzie powołaliśmy spółkę zależną AFORTI PLC. Nowy podmiot wspomoże nasze dalsze działania, mające na celu upublicznienie AFORTI Exchange na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych.

Na początku września doszła do skutku pierwsza zagraniczna emisja obligacji korporacyjnych, których całkowita wartość wyniosła 2 mln RON. Warto podkreślić, że całość została objęta subskrypcją zaledwie w ciągu dwóch dni od jej rozpoczęcia. Wszystkie środki pozyskane w ten sposób przeznaczone będą na rozwój działalności Grupy na rynku rumuńskim. Więcej szczegółów znajdą Państwo w aktualnym Biuletynie Informacyjnym.

ZOBACZ BIULETYN INFORMACYJNY

ZOBACZ PODSUMOWANIE WYNIKÓW OPERACYJNO-SPRZEDAŻOWYCH W FORMIE VIDEO