Dynamiczny rozwój rynku kantorów internetowych.

Rynek kantorów internetowych dynamicznie się rozwija o czym świadczy już ponad 400 tys. klientów, którzy zdecydowali się na wymianę waluty on-line.  Z badań serwisu Internetowykantor.pl  wynika, że w ubiegłym roku Polacy wymienili walutę on-line o wartości 20 mld zł.

Aforti Exchange Sp. z o.o. – należąca do  spółki giełdowej Aforti Holding S.A. –  działa na rynku kantorów internetowych od czerwca br. Kolejne miesiące działalności przyniosły stały wzrost obrotów oraz pozyskiwanie nowych klientów. Po pierwszych 3 miesiącach działalności kantor osiągnął 1 mln zł obrotu. W tym czasie udało się zarejestrować ponad 200 klientów, z czego prawie połowa to firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Aforti Exchange posiada konkurencyjne stawki wymiany walut, ale przede wszystkim skupia się na profesjonalnej i indywidualnej obsłudze klienta a także daje możliwość negocjowania warunków wymiany walut. Przy dynamice zwiększania obrotów o 100% m/m Aforti Exchange zakłada osiągnięcie progu rentowności do końca 2014 r.

Komentarza na ten temat udzielił Prezes Zarządu Aforti Holding S.A.  – więcej