Nasze spółki

AFORTI Exchange S.A. świadczy usługi wymiany walut dla firm, oferując hurtowe kursy wymiany walut i w pełni zdalny, wygodny proces on-line. Spółka zapewnia klientom spersonalizowaną obsługę poprzez pomoc dedykowanych doradców na każdym etapie procesu (od rozmowy wstępnej, poprzez dokonywanie transakcji aż po rozmowy o sytuacji i trendach na rynku walutowym). Ekspercki zespół doświadczonych dealerów walutowych stanowi dodatkowe wsparcie dla przedsiębiorców wymieniających waluty.

pl.aforti.biz


AFORTI Factor Polska S.A. oferuje produkty faktoringu niepełnego. Nabywa od Klientów nieprzeterminowane wierzytelności z tytułu dostawy towarów i usług, wspierając skuteczne zarządzanie portfelem należności. Tym samym AFORTI Factor zapewnia Przedsiębiorcom szybki dostęp do środków finansowych, które mogą wspomóc dynamiczny rozwój biznesu. Właściciele małych i średnich firm zyskują kompleksową ofertę, obejmującą nie tylko pozyskanie finansowania, lecz także pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. indywidualną opiekę Specjalisty oraz konsultacje z Biurem Analiz.

www.afortifactor.pl

www.afortifactor.ro


AFORTI Collections S.A. to firma windykacyjna specjalizująca się w zarządzaniu należnościami z wykorzystaniem szerokiego wachlarza narzędzi windykacyjnych.  Zakup i serwisowanie portfeli wierzytelności to drugi główny obszar aktywności Spółki. AFORTI Collections zapewnia Przedsiębiorcom kompleksową obsługę pod względem windykacyjnym, prawnym i finansowym, pomagając w odzyskaniu i zachowaniu właściwej płynności finansowej. Udziela Przedsiębiorcom wsparcia merytorycznego oraz gwarantuje aktywną współpracę.

www.aforticollections.pl


AFORTI AC Sp. z o.o. oferuje pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla wszystkich podmiotów w Grupie. Spółka zajmuje się także bieżącą obsługą administracyjną.


AFORTI PLC jest w 100% właścicielem polskiej firmy AFORTI Exchange S.A., działającej na rynku od 8 lat. AFORTI Exchange uzyskała w styczniu 2020 roku licencję nr 50 dla Małych Instytucji Płatniczych od Komisji Nadzoru Finansowego. Przedmiotem działalności AFORTI Exchange S.A. jest FX SPOT oraz przekazy pieniężne na rachunki osób trzecich, wyłącznie dla klientów biznesowych. Głównymi klientami zarówno AFORTI PLC, jak i AFORTI Exchange S.A. są polskie małe i średnie przedsiębiorstwa.

AFORTI PLC jest obecnie mniejszościowym udziałowcem firmy posiadającej licencję EMI z siedzibą na Cyprze. AFORTI PLC jest w trakcie uzyskiwania zezwolenia Central Bank of Cyprus na przejęcie 100% udziałów tej firmy. AFORTI PLC jest w trakcie Private Placement dla inwestorów, którzy jeszcze w tym roku chcą podnieść kapitał spółki przed jej wejściem na Londyńską Giełdę Papierów Wartościowych.

www.aforti.biz