Nasze spółki

aforti-finance

AFORTI Finance S.A. jest firmą specjalizującą się w udzielaniu pożyczek pozabankowych dla Przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, dla spółek cywilnych, spółek jawnych oraz spółek z o.o. Produkty dedykowane są właścicielom firm, którzy mają utrudniony dostęp do finansowania prowadzonej działalności z uwagi na restrykcyjne wymogi prawa bankowego. Unikatowy na rynku system oceny Klienta oraz obsługa zapewniająca szybkość, kompleksowość i transparentność zasad, pozwalają na skuteczne wsparcie Przedsiębiorców.

www.afortifinance.pl


aforti-exchange

AFORTI Exchange S.A. świadczy usługi wymiany walut dla firm za pośrednictwem funkcjonalnej platformy on-line. Oferuje hurtowe kursy walut, umożliwiając wygodną, bezgotówkową wymianę. Zapewnia pełną obsługę Przedsiębiorstw, a w tym profesjonalne doradztwo w zakresie transakcji na rynku walutowym. Zespół Dealerów walutowych przekazuje do dyspozycji Klientów rekomendacje oraz indywidualne prognozy walutowe.

www.afortiexchange.pl


aforti-factor

AFORTI Factor S.A. oferuje produkty faktoringu niepełnego. Nabywa od Klientów nieprzeterminowane wierzytelności z tytułu dostawy towarów i usług, wspierając skuteczne zarządzanie portfelem należności. Tym samym AFORTI Factor zapewnia Przedsiębiorcom szybki dostęp do środków finansowych, które mogą wspomóc dynamiczny rozwój biznesu. Właściciele małych i średnich firm zyskują kompleksową ofertę, obejmującą nie tylko pozyskanie finansowania, lecz także pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. indywidualną opiekę Specjalisty oraz konsultacje z Biurem Analiz.

www.afortifactor.pl


aforti-collections

AFORTI Collections S.A. to firma windykacyjna specjalizująca się w zarządzaniu należnościami z wykorzystaniem szerokiego wachlarza narzędzi windykacyjnych.  Zakup i serwisowanie portfeli wierzytelności to drugi główny obszar aktywności Spółki. AFORTI Collections zapewnia Przedsiębiorcom kompleksową obsługę pod względem windykacyjnym, prawnym i finansowym, pomagając w odzyskaniu i zachowaniu właściwej płynności finansowej. Udziela Przedsiębiorcom wsparcia merytorycznego oraz gwarantuje aktywną współpracę.

www.aforticollections.pl


2020_logo_AFORTI_Distribution_Color

AFORTI Distribution Romania S.A. jest spółką prowadzącą usługi pośrednictwa finansowego na terytorium Rumunii ze szczególnym uwzględnieniem Grupy AFORTI. Prowadzenie tego typu działań jest rozszerzeniem działalności Grupy AFORTI na rynku rumuńskim oraz stwarza możliwość wykorzystania pełni potencjału AFORTI na tamtejszym rynku.


aforti-capital

AFORTI Capital Sp. z o.o. jest spółką prowadzącą działalność w obszarze corporate finance oraz doradztwa finansowego i strategicznego. Swoją ofertę kieruje do firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

www.aforticapital.pl


aforti-ac

AFORTI AC Sp. z o.o. oferuje pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla wszystkich podmiotów w Grupie. Spółka zajmuje się także bieżącą obsługą administracyjną.

www.afortiac.pl