Nasze spółki

aforti-finance

AFORTI Finance S.A. jest firmą specjalizującą się w udzielaniu pożyczek pozabankowych dla Przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, dla spółek cywilnych, spółek jawnych oraz spółek z o.o. Produkty dedykowane są właścicielom firm, którzy mają utrudniony dostęp do finansowania prowadzonej działalności z uwagi na restrykcyjne wymogi prawa bankowego. Unikatowy na rynku system oceny Klienta oraz obsługa zapewniająca szybkość, kompleksowość i transparentność zasad, pozwalają na skuteczne wsparcie Przedsiębiorców.

www.afortifinance.pl


aforti-exchange

AFORTI Exchange S.A. świadczy usługi wymiany walut dla firm za pośrednictwem funkcjonalnej platformy on-line. Oferuje hurtowe kursy walut, umożliwiając wygodną, bezgotówkową wymianę. Zapewnia pełną obsługę Przedsiębiorstw, a w tym profesjonalne doradztwo w zakresie transakcji na rynku walutowym. Zespół Dealerów walutowych przekazuje do dyspozycji Klientów rekomendacje oraz indywidualne prognozy walutowe.

www.afortiexchange.pl


aforti-factor

AFORTI Factor S.A. oferuje produkty faktoringu niepełnego. Nabywa od Klientów nieprzeterminowane wierzytelności z tytułu dostawy towarów i usług, wspierając skuteczne zarządzanie portfelem należności. Tym samym AFORTI Factor zapewnia Przedsiębiorcom szybki dostęp do środków finansowych, które mogą wspomóc dynamiczny rozwój biznesu. Właściciele małych i średnich firm zyskują kompleksową ofertę, obejmującą nie tylko pozyskanie finansowania, lecz także pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. indywidualną opiekę Specjalisty oraz konsultacje z Biurem Analiz.

www.afortifactor.pl


aforti-collections

AFORTI Collections S.A. to firma windykacyjna specjalizująca się w zarządzaniu należnościami z wykorzystaniem szerokiego wachlarza narzędzi windykacyjnych.  Zakup i serwisowanie portfeli wierzytelności to drugi główny obszar aktywności Spółki. AFORTI Collections zapewnia Przedsiębiorcom kompleksową obsługę pod względem windykacyjnym, prawnym i finansowym, pomagając w odzyskaniu i zachowaniu właściwej płynności finansowej. Udziela Przedsiębiorcom wsparcia merytorycznego oraz gwarantuje aktywną współpracę.

www.aforticollections.pl


aforti-capital

AFORTI Capital Sp. z o.o. jest spółką prowadzącą działalność w obszarze corporate finance oraz doradztwa finansowego i strategicznego. Swoją ofertę kieruje do firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

www.aforticapital.pl


aforti-ac

AFORTI AC Sp. z o.o. oferuje pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla wszystkich podmiotów w Grupie. Spółka zajmuje się także bieżącą obsługą administracyjną.

www.afortiac.pl