Rada Nadzorcza

Kamilla Sytek – Skonieczna
Przewodnicząca Rady Nadzorczej

KAMILLA SYTEK SKONIECZNA Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ekspert ds. Finansów i rachunkowości przedsiębiorstw, od ponad sześciu lat Dyrektor Finansowy w spółkach zagranicznych mających swoje przedstawicielstwa w Polsce. W latach 1997–2000 Specjalista ds. Konsolidacji oraz Samodzielna Księgowa w grupie Hochtief Polska. Od 2000 do 2006 roku związana z Bridgestone Poland – jednym z największych inwestorów japońskich w Polsce.

W 2006 roku pełniła funkcję Kontrolera Finansowego w MCS Central Europe, a w 2007 roku awansowała na stanowisko Dyrektora Finansowego. Od grudnia 2011 roku związana z KETYS Investments Sp. z .o.o., gdzie pełni obowiązki związane z nadzorem nad polityką finansową spółek zależnych.

Dawid Pawłowski
Członek Rady Nadzorczej

Doświadczony menedżer, ex-KPMG, z ponad 20-letnim dorobkiem zawodowym zdobytym w wielu branżach (FinTech, Linie Lotnicze, FMCG, Pharma, Telco) na pozycjach regionalnych i globalnych (46 rynków). Jest doświadczonym liderem wielu transformacji cyfrowych, wnosił do organizacji połączenie wiedzy technicznej i biznesowej. Kieruje się filozofią pozytywności i myślenia lateralnego.

Obecnie pełni funkcję Chief Technology Officer (CTO) w spółce EPMAP Ltd posiadającej licencję pieniądza elektronicznego (tzw. EMI).

Zajmował m.in. stanowiska kierownicze w obszarze transformacji cyfrowej, rozwoju oprogramowania i nowych technologii w Grupie Carlsberg, IPF Digital, Polskich Liniach Lotniczych LOT, Avon Cosmetics, Johnson & Johnson, Abbott, KPMG i Orange. Jest absolwentem uczelni WIT, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył studia MBA.

Ludwik Sobolewski
Członek Rady Nadzorczej

LUDWIK SOBOLEWSKI Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i Universite Pantheon Assass (Paris II), doktorem nauk prawnych, radcą prawnym, menadżerem i ekspertem rynku finansowego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, między innymi jako pracownik naukowy na Wydziale Prawa UJ, dyrektor w Urzędzie Rady Ministrów (1992-1993), wiceprezes Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych SA (1994-2006), prezes zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA (2006-2013), prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie (Bursa de Valori Bucuresti, 2013-2017), przewodniczący rady dyrektorów Poczty Rumunii (Posta Romana, 2014-2015), członek rad nadzorczych spółek publicznych i niepublicznych (m.in. Towarowa Giełda Energii, KDPW SA, BondSpot SA, ZE PAK SA).

Obecnie przewodniczący rady dyrektorów HighwayCapital plc, członek rady dyrektorów Cornerstone Communications SRL, przewodniczący rady nadzorczej IPF Group sp. z o.o., członek rady nadzorczej NWAI Dom Maklerski SA, wspólnik w: Sobolewski Kielska Dąbrowska Grabowska Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.

Olga Chojecka-Szymańska
Członek Rady Nadzorczej

OLGA CHOJECKA

Jest absolwentką Politologii w Collegium Civitas, podyplomowych studiów z zakresu prawa spółek na Akademii Leona Koźmińskiego, podyplomowych studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej oraz szeregu kursów specjalistycznych. W ostatnich latach piastowała stanowiska menedżerskie w obszarze corporate governance oraz zarządzania projektami inwestycyjnymi na rynku OZE.

W latach 2011-2015 w Polfa S.A. zajmowała się m.in. zarządzaniem obszarem relacji inwestorskich. Następnie pracowała dla Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A., gdzie zajmowała się współpracą z Zarządem i Radą Nadzorczą Spółki, pełniąc m.in. funkcję Sekretarza Rady Nadzorczej. Od 2017 roku związana z branżą energetyki odnawialnej, najpierw z Polską Grupą Biogazową S.A., a od 2022 roku z Grupą Veolia w Polsce, gdzie odpowiada za przygotowanie i realizację projektów dekarbonizacyjnych.

Krzysztof Rabiański
Członek Rady Nadzorczej

 KRZYSZTOF RABIAŃSKI

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada prestiżowy certyfikat ACCA. Specjalizuje się w budowaniu wartości przedsiębiorstw oraz zarządzaniu organizacjami biznesowymi.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu międzynarodowych środowiskach. Swoją karierę rozpoczął od pracy w korporacji PepsiCo / Frito Lay. Następnie kontynuował pracę na stanowiskach zarządczych w tak uznanych grupach jak NSG/Pilkington, Danone, Polpharma czy Empik Media & Fashion. Obecnie związany jest ze spółką Braster.