Rada Nadzorcza

Kamilla Sytek – Skonieczna
Przewodnicząca Rady Nadzorczej

KAMILLA SYTEK SKONIECZNA Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ekspert ds. Finansów i rachunkowości przedsiębiorstw, od ponad sześciu lat Dyrektor Finansowy w spółkach zagranicznych mających swoje przedstawicielstwa w Polsce. W latach 1997–2000 Specjalista ds. Konsolidacji oraz Samodzielna Księgowa w grupie Hochtief Polska. Od 2000 do 2006 roku związana z Bridgestone Poland – jednym z największych inwestorów japońskich w Polsce. W 2006 roku pełniła funkcję Kontrolera Finansowego w MCS Central Europe, a w 2007 roku awansowała na stanowisko Dyrektora Finansowego. Od grudnia 2011 roku związana z KETYS Investments Sp. z .o.o., gdzie pełni obowiązki związane z nadzorem nad polityką finansową spółek zależnych.

Dawid Pawłowski
Członek Rady Nadzorczej

Dawid Pawlowski Absolwent SGH, Akademii L. Koźmińskiego oraz Warsaw Information Technology. Ścieżkę rozwoju zawodowego rozpoczął w roku 2001 w centrali TP S.A. zdobywając doświadczenie z zakresu zarządzania procesami i wdrażaniu kontroli wewnętrznej. Następnie był związany z KPMG, gdzie doradzał międzynarodowym firmom jak usprawniać procesy biznesowe, wdrażać systemy informatyczne, kontrolę wewnętrzną (SOX) czy audyt wewnętrzny. W latach 2008-2010 w Abbott Polska prowadził projekty strategiczne, integracyjne oraz informatyczne usprawniające procesy operacyjne i finansowe. Do stycznia 2014 Business IT Manager na Central and Eastern Europe w Janssen Polska (grupa Johnson&Johnson), gdzie odpowiadał za szeroko pojęte nowoczesne technologie oraz rozwój systemów informatycznych i biznesowych, zarządzając również relacjami Business IT z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami w regionie CEE. Od kwietnia 2013 roku jest Członkiem Rady Nadzorczej Aforti Holding S.A.

Ludwik Sobolewski
Członek Rady Nadzorczej

LUDWIK SOBOLEWSKI Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i Universite Pantheon Assass (Paris II), doktorem nauk prawnych, radcą prawnym, menadżerem i ekspertem rynku finansowego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, między innymi jako pracownik naukowy na Wydziale Prawa UJ, dyrektor w Urzędzie Rady Ministrów (1992-1993), wiceprezes Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych SA (1994-2006), prezes zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA (2006-2013), prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie (Bursa de Valori Bucuresti, 2013-2017), przewodniczący rady dyrektorów Poczty Rumunii (Posta Romana, 2014-2015), członek rad nadzorczych spółek publicznych i niepublicznych (m.in. Towarowa Giełda Energii, KDPW SA, BondSpot SA, ZE PAK SA). Obecnie przewodniczący rady dyrektorów HighwayCapital plc, członek rady dyrektorów Cornerstone Communications SRL, przewodniczący rady nadzorczej IPF Group sp. z o.o., członek rady nadzorczej NWAI Dom Maklerski SA, wspólnik w: Sobolewski Kielska Kielska Dąbrowska Grabowska Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.

Olga Chojecka-Szymańska
Członek Rady Nadzorczej

OLGA CHOJECKA

Jest absolwentką Politologii w Collegium Civitas,  podyplomowych studiów z zakresu prawa spółek na Akademii Leona Koźmińskiego oraz podyplomowych studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej. W ostatnich latach pełni stanowiska  menedżerskie w obszarze corporate governance.

W latach 2011-2015 zajmowała się m.in. za zarządzaniem obszarem relacji inwestorskich. Następnie pracowała dla Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A., gdzie zajmowała się współpracą z Zarządem i Radą Nadzorczą Spółki, pełniąc m.in. funkcję Sekretarza Rady Nadzorczej. Od 2017 roku związana z branżą energii odnawialnej, gdzie odpowiada za sprawy korporacyjne i administracyjne w Polskiej Grupie Biogazowej S.A.

Krzysztof Rabiański
Członek Rady Nadzorczej

 KRZYSZTOF RABIAŃSKI

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada prestiżowy certyfikat ACCA. Specjalizuje się w budowaniu wartości przedsiębiorstw oraz zarządzaniu organizacjami biznesowymi.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu międzynarodowych środowiskach. Swoją karierę rozpoczął od pracy w korporacji PepsiCo / Frito Lay. Następnie kontynuował pracę na stanowiskach zarządczych w tak uznanych grupach jak NSG/Pilkington, Danone, Polpharma czy Empik Media & Fashion. Obecnie związany jest ze spółką Braster.