O nas

AFORTI to dynamicznie rozwijająca się Grupa Finansowa, której celem jest wyznaczanie standardów kompleksowej obsługi Klienta w zakresie finansów dla przedsiębiorstw. Swoje usługi opiera na wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej oraz na najwyższych standardach profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej.

AFORTI odpowiada na potrzeby Przedsiębiorców i firm z sektora MŚP, oferując szeroki wachlarz usług finansowych wpierających rozwój biznesu. Core działalności Grupy stanowią trzy filary: wymiana walut, faktoring oraz zarządzanie należnościami.

Początki działalności Grupy AFORTI sięgają 2009 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ul. Chałubińskiego 8.

Grupa AFORTI po latach intensywnych prac, zgodnie ze strategią zaplanowaną na lata 2021-2023, jest na etapie ekspansji zagranicznej. W sierpniu 2020 roku na rynku brytyjskim została zarejestrowana spółka AFORTI PLC, która pomoże AFORTI Exchange wejść na londyńską giełdę papierów wartościowych.

Z końcem 2021 roku miały miejsce 2 ważne dla działalności Grupy AFORTI wydarzenia. 12 października 2021 roku był pierwszym dniem notowań obligacji AFORTI Holding na giełdzie w Bukareszcie. Następnie pod koniec grudnia tego samego roku została aktywowana licencja EMI (Elektronic Money Institution), uprawniająca AFORTI do prowadzenia działalności w krajach europejskich.

W 2022 roku, w ramach ekspansji międzynarodowej, rozpoczęto faktoring oraz wymianę walut w Rumunii.

Grupa AFORTI dokonuje międzynarodowych transakcji finansowych i może świadczyć usługi w tym obrębie.