O nas

AFORTI to dynamicznie rozwijająca się Grupa Finansowa, której celem jest wyznaczanie standardów kompleksowej obsługi Klienta w zakresie finansów dla przedsiębiorstw. Swoje usługi opiera na wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej oraz na najwyższych standardach profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej.

AFORTI odpowiada na potrzeby Przedsiębiorców i firm z sektora MSP, oferując szeroki wachlarz usług finansowych wpierających rozwój biznesu, takich jak: finansowanie prowadzonej działalności, wymiana walut online, zarządzanie należnościami czy faktoring.

Początki działalności AFORTI sięgają 2009 roku. Obecnie Grupę tworzy 150 pracowników w 17 oddziałach na terenie całej Polski. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, natomiast poszczególne oddziały zlokalizowane są m.in.: w Szczecinie, Gdyni, Olsztynie, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Rybniku, Katowicach i we Wrocławiu. W ostatnim czasie jedna ze Spółek wchodzących w skład Grupy – Aforti Exchange – rozpoczęła swoją aktywność na terenie Rumunii.