O nas

AFORTI to dynamicznie rozwijająca się Grupa Finansowa, której celem jest wyznaczanie standardów kompleksowej obsługi Klienta w zakresie finansów dla przedsiębiorstw. Swoje usługi opiera na wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej oraz na najwyższych standardach profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej.

AFORTI odpowiada na potrzeby Przedsiębiorców i firm z sektora MSP, oferując szeroki wachlarz usług finansowych wpierających rozwój biznesu. Core działalności Grupy stanowią trzy filary: wymiana walut, faktoring oraz zarządzanie należnościami.

Początki działalności AFORTI sięgają 2009 roku. Obecnie Grupę tworzy ponad 150 pracowników w 6 oddziałach na terenie całej Polski. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, natomiast poszczególne oddziały zlokalizowane są m.in.: w Szczecinie, Lublinie, Krakowie, Rzeszowie i Rybniku.

Grupa AFORTI intensywnie pracuje nad międzynarodową ekspansją. Już teraz prowadzi działalność operacyjną na terenie Rumunii – AFORTI Factor Romania oraz AFORTI Distribution Romania. Od sierpnia 2020 roku na rynku brytyjskim zarejestrowana jest spółka AFORTI PLC, która pomoże AFORTI Exchange wejść na londyńską giełdę papierów wartościowych. Ponadto, w grudniu 2021 aktywowana została licencja EMI (Electronic Money Institution), przybliża Grupę AFORTI do ekspansji międzynarodowej.